У Луцьку 24 червня на вулиці Лесі Українки, 4, розпочали аварійно-відновлювальні роботи на каналізаційному колекторі, який перебуває в аварійному стані.
Про це повідомила секретар Луцької міської ради Катерина Шкльода.
За її словами, на час виконання робіт на ділянці встановили тимчасові обмежувальні знаки та залучили спеціалізовану техніку. У зв’язку з цим водіїв і пішоходів просять бути уважними та дотримуватися вимог тимчасової організації дорожнього руху.
Також під час проведення ремонтних робіт можливе виникнення неприємних запахів.
У міській раді перепрошують мешканців за тимчасові незручності та дякують за розуміння.
Фото ілюстративне

