Без категорії

Награбували на півмільйона гривень

Перед
судом постануть двоє мешканців Нововолинська, які періодично обкрадали волинян.

Про це інформує пресслужба прокуратури області.

Нововолинський відділ Володимир-Волинської місцевої
прокуратури затвердив і скерував до суду обвинувальний акт у кримінальному
провадженні про вчинення 19-річним та 21-річним мешканцями шахтарського міста
понад десятка крадіжок і незаконного проникнення до житла.

Зауважимо, що старший із обвинувачених уже мав
судимість за грабежі та крадіжки, а нові злочини вчинив, перебуваючи на іспитовому
терміні. Щодо молодшого – в суді слухається провадження про незаконне
заволодіння ним транспортним засобом.

Як вважає слідство, вони спільно упродовж листопада
2019 – січня 2020 року обікрали 11 осель у Нововолинську, завдавши потерпілим
майнової шкоди на понад 520 тис. грн.

Злодії не гребували нічим – викрадали все: ювелірні
вироби, техніку, гроші, алкогольні напої та продукти харчування.

В одне з помешкань вони проникли, нічого звідти не
викравши, тому їх обвинувачують ще і у незаконному проникненні до житла.

Окрім того, під час обшуку в оселі старшого із
обвинувачених правоохоронці знайшли патрони, які він зберігав без передбаченого
законом дозволу. Отож чоловіка судитимуть ще і за незаконне поводження із
бойовими припасами.

Подальшу долю обох обвинувачених визначить суд.

Дар’я
ОНІМОВА.

Фото
ілюстративне.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *