Перед
судом постануть двоє мешканців Нововолинська, які періодично обкрадали волинян.
Про це інформує пресслужба прокуратури області.
Нововолинський відділ Володимир-Волинської місцевої
прокуратури затвердив і скерував до суду обвинувальний акт у кримінальному
провадженні про вчинення 19-річним та 21-річним мешканцями шахтарського міста
понад десятка крадіжок і незаконного проникнення до житла.
Зауважимо, що старший із обвинувачених уже мав
судимість за грабежі та крадіжки, а нові злочини вчинив, перебуваючи на іспитовому
терміні. Щодо молодшого – в суді слухається провадження про незаконне
заволодіння ним транспортним засобом.
Як вважає слідство, вони спільно упродовж листопада
2019 – січня 2020 року обікрали 11 осель у Нововолинську, завдавши потерпілим
майнової шкоди на понад 520 тис. грн.
Злодії не гребували нічим – викрадали все: ювелірні
вироби, техніку, гроші, алкогольні напої та продукти харчування.
В одне з помешкань вони проникли, нічого звідти не
викравши, тому їх обвинувачують ще і у незаконному проникненні до житла.
Окрім того, під час обшуку в оселі старшого із
обвинувачених правоохоронці знайшли патрони, які він зберігав без передбаченого
законом дозволу. Отож чоловіка судитимуть ще і за незаконне поводження із
бойовими припасами.
Подальшу долю обох обвинувачених визначить суд.
Дар’я
ОНІМОВА.
Фото
ілюстративне.

