У Луцьку підпалили будівлю суду та банківське відділення

Господарський суд

У Луцьку правоохоронці розслідують обставини підпалів приміщення Господарського суду та одного з банківських відділень.

Як повідомили у поліції Волині, пізно ввечері 24 червня до правоохоронців надійшли повідомлення про загоряння двох об’єктів у місті. На місця подій оперативно прибули екстрені служби.

Пожежі вдалося швидко ліквідувати. Внаслідок інцидентів ніхто з громадян не постраждав.

На місцях працювали слідчо-оперативні групи. За обома фактами слідчі внесли відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 2 ст. 194 Кримінального кодексу України — умисне знищення або пошкодження майна.

Наразі правоохоронці проводять необхідні слідчі та розшукові заходи для встановлення особи або осіб, причетних до вчинення правопорушень, а також з’ясовують усі обставини подій.

Фото з відкритих джерел

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *